Mes gaminame nestandartinius kietuosius baldus prekybai, biurams, mokymo bei medicinos įstaigoms ir, žinoma, namams. Galime pasiūlyti standartinių biuro baldų. Baldus galite rinktis iš įvairių rūšių, spalvų bei tekstūrų plokščių, medžio, MDF, faneruotės, stiklo bei metalo konstrukcijų. Baldams naudojame Hettich, Blum ir kitų gerai žinomų firmų furnitūrą. Taip pat siūlome ekonomiškesnius sprendimus su kokybiškais, tačiau pigesniais priedais. Prekiaujame žinomiausių firmų buitine technika, plautuvėmis bei maišytuvais. 

Kaip mes dirbame?

Su užsakovais draugaujame gerokai iki baldo gamybos pradžios. Dar statybų ar remonto metu aptariame projektą. Pagal jį patariame, kaip teisingai išvedžioti laidus, vandentiekį, dujas bei ventiliaciją. Siekdami tikslumo, prieš projektuodami nestandartinius baldus, visada vykstame pas užsakovą. Kartu kuriame būsimų baldų dizainą, išrenkame spalvas. Baldus užsakovo patalpose sumontuojame nemokamai.

Mūsų kokybės politika:

Darbų atlikimo kokybei skiriame ypatingą dėmesį. Rinkoje nesame didžiausi, todėl stengiamės savo klientus džiuginti atliekamu darbu, o veiklą pateisinti aukšta paslaugų kokybe. Tai svarbiausia įmonės strategijos dalis ir stipriausia mūsų veiklos pusė. Kokybei užtikrinti renkamės ne reklaminius pažadus, bet realia nauda pagrįstus pasiūlymus visiems darbams suteikiame 24 mėnesių garantiją. Tai nėra akcija, tokių įsipareigojimų laikomės visada, atlikdami bet kokius užsakymus.

Kita priežastis, dėl kurios klientai vertina partnerystę su mumis tai darbų atlikimo kultūra. Turbūt suprantate, kad idealios švaros įrenginėjamame ar remontuojamame būste sukurti neįmanoma, tačiau gerbdami savo klientų nuosavybę, darbo vietoje visada palaikome tvarką.

Kūrybiškumas dar viena mūsų stiprybė. Imdamiesi darbų stengiamės, kad jie būtų atlikti tvarkingai ir tuo pat metu teiktų estetinį pasitenkinimą, todėl klientams visuomet pasiūlome idėjų, kaip pagyvinti arba naujai sukurti įdomią, originalią namų ar biuro erdvę.