Virtuvės baldai Biuro baldai Slenkančios sistemos Miegamojo baldai Jaunuolio baldai
 

Modernūs ir šiuolaikiški virtuvės baldai – tai kiekvienos namų šeimininkės svajonė. Šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti itin aukštos kokybės, įdomių formų ir spalvų virtuvės baldus. Tačiau, svarbu ne tik virtuvės dizainas ir estetika, bet ir jos praktiškumas bei funkcionalumas. Kiekvienas sėkmingas virtuvės projektavimas prasideda nuo atskirų zonų planavimo darbui virtuvėje. Penkios virtuvės zonos – tai  produktų laikymas, daiktų laikymas, plovimas, valgio paruošimas ir gamyba.

VIRTUVĖ - PAGRINDINIS  NAMŲ SEGMENTAS !

Produktai   

Šioje virtuvės zonoje saugomi tipiniai produktai, tokie kaip konservai, kruopos, makaronai, greitai gendantys ar sušaldyti maisto produktai.

Daiktai         

Ši virtuvės zona skirta ūkiniams daiktams, tokiems kaip indai, puodai, stiklinės bei stalo įrankiai.

Valymas       

„Drėgnoje zonoje“ prie plautuvės ir indaplovės galima laikinai pasidėti produktus ar indus, ten pat yra vieta šiukšliadėžei ir plovikliams.

Ruoša        

Ši zona yra svarbiausia darbinė sritis virtuvėje. Dauguma maisto ruošimo ir gamybos veiksmų atliekami čia. Stalo įrankiai, virtuvės prietaisai, o taip pat prieskoniai ir dar daug kas turėtų būti kuo arčiau darbinės erdvės.

Virimas      

Šioje zonoje tvirtinama viryklė, orkaitė, garvirė, mikrobangų krosnelė, gartraukis, vieta padėti puodams, keptuvėms.

Jūsų virtuvės planavimui svarbūs aspektai. Šios nuostatos turėtų Jums tapti pagrindinėmis gairėmis, aptariant Jūsų svajonių virtuvės planą su mūsų projektuotoju:

  ● Nustatykite savo naudingos erdvės poreikį.
  ● Suplanuokite virtuvės zonas.
  ● Atkreipkite dėmesį į reikalingą virtuvės zonų išdėstymą (pvz., dešiniarankiams ar kairiarankiams).
  ● Naudokite spinteles specialiai skirtiems daiktams ar produktų atsargoms.
  ● Atsisakykite durelių apatinėse spintelėse.
  ● Darbo zonos aukštį pritaikykite savo ūgiui.
  ● Įmontuojamą techniką įrenkite patogiame Jums aukštyje.

Ir klasikinėje, ir modernioje virtuvėje yra akcentuojamos medžiagos, pabrėžiančios individualumą.

Mes galime pagaminti virtuvės baldus iš įvairiausių medžiagų. Tai ir laminuota drožlių plokštė, dažytas MDF, kuris gali būti dažomas pasirinktas spalva ir poliruojamas, kad įgautų ypatingą blizgesį, taip pat faneruota plokštė, bei aliuminio ir dažyto arba paprasto stiklo konstrukcijos.

Stalviršį galima rinktis iš plačios laminuotų aukšto slėgio laminato HPL stalviršių paletės, ar dirbtinio akmens.

Virtuvės baldai dažniausiai valomi, kadangi daugiausiai susitepa, todėl svarbu išsirinkti tvirtas, kokybiškas, lengvai prižiūrimas medžiagas. Ypač renkantis virtuvės stalviršį, būtina atkreipti dėmesį į jo atsparumą karščiui bei įbrėžimams, jis turėtų būti lengvai valomas.

Projektuojant virtuvę labai svarbu, kad ji būtų ergonomiška. Patogus spintelių išdėstymas, aukštis bei talpumas ypač aktualus mažose virtuvėse. Virtuvės baldams rekomenduojame aukščiausios kokybės furnitūrą BLUM, Hettich, Haffele, kuriai suteikiama iki 25 metų garantija. Visuose balduose kaip, standartiniai yra montuojami lankstai su švelniu uždarymu. Kadangi bendradarbiaujame su visais pagrindiniais furnitūros tiekėjais, galime pasiūlyti sprendimą, kuris užtikrins, kad virtuve naudotis bus patogu, o sunkiai prieinamos vietos taps talpiomis ir ergonomiškomis. Ar tai būtų ištraukiamas krepšys, ar stalčiai po kriaukle, kampinė karuselė, kampiniai stalčiai, ar stalčiai su automatiniu atidarymu mes visada rasime ir pritaikysime teisingą sprendimą, kuris palengvins darbą jūsų virtuvėje. Taip pat galime pasiūlyti gausybę virtuvės baldų priedų – tai įdėklai įrankiams, indų džiovyklos, šiukšlių dėžės, stalčių skirtukai, lentynos buitinei chemijai, reilingo sistemos ir t.t. Galite rinktis iš didelio rankenėlių asortimento – nuo klasikinių ir modernių iki sukurtų dizainerių.

Siūlome įsigyti AEG, Electoliux, Liebherr, Elica, Bosch, Siemens, Zanussi buitinę techniką, ypatingai palankiomis kainomis. Jūsų pageidavimu mūsų meistrai pajungs elektrinę ar dujinę viryklę, orkaitę, plautuvę ar apšvietimą.

 

   
   
   
©