Virtuvės baldai Biuro baldai Slenkančios sistemos Miegamojo baldai Jaunuolio baldai
 

Mėgaukitės saldžiausiais sapnais ir komfortu su įmonės AISTA miegamojo baldais. Mes turime idėjų kaip padaryti miegamąjį kambarį stilingu ir funkcionaliu, o Jūsų nakties poilsį geriausiu.

Koks turėtų būti šiuolaikiškas miegamasis? Skoningai įrengtas, jaukus, na ir žinoma funkcionalus.

Miegamojo lovos gali būti: su patalynės dėže, kurioje galėsite susidėti mažiau naudojamus daiktus arba papildomą patalynę ir be patalynės dėžės, kai čiužinys dedamas ant grotelių.

Spinta vienas svarbiausių miegamojo kambario baldų, kuriame saugome savo ir šeimos narių garderobą. Kartais jo būna labai daug, todėl ir spinta turi būti funkcionali bei talpi, joje turi atsirasti vietos tvarkingai sudėti avalynę, patalynę ir daugelį kitų mūsų buičiai reikalingų daiktų. Kita vertus, ji turi užimti mažai vietos ir harmoningai įsikomponuoti kambario interjere.

Priklausomai nuo miegamojo dydžio ir užsakovo reikalavimų, galima pasirinkti spintas su varstomosiomis, stumdomosiomis durimis. Jose dėl patogios ir praktiškos vidaus įrangos drabužius bei asmeninius daiktus į jiems skirtas vietas sudėlioti bus itin patogu. Medžiagų pasirinkimo įvairovė leidžia baldus priderinti prie esamo ar naujai kuriamo patalpos interjero. Visos miegamojo spintos gaminamos pagal individualius užsakymus. Galimi įvairiausi sprendimai pagal Jūsų pageidavimus ir poreikius. Kaina priklauso nuo pasirinktų medžiagų ir konstrukcijų.