Kuriant šiuolaikinį interjerą dizaineriai turi galimybę išpildyti net ir, atrodo, neįgyvendinamas idėjas. Akrilinis dirbtinis akmuo suteiks individualumo bei žavesio Jūsų namų interjerui. Ši medžiaga puikiai tinka virtuvės stalviršiams, vonios baldams, praustuvėms, plautuvėms gaminti. Taip pat tai nepakeičiama medžiaga visuomeninėms įstaigoms – restoranų, kavinių stalviršiams, viešbučių priimamųjų stalams, barams, medicinos įstaigų baldams, viešiems tualetams ir kt.

HANEX® lietas akmuo yra atsparus įbrėžimams, įvairiems cheminiams skysčiams, lengvai valomas bei prižiūrimas. Tai vienas patvariausių ir moderniausių junginių iš natūralios ir sintetinės medžiagos. Neporinga medžiagos struktūra neįgeria skysčių, todėl nelieka dėmių ir jame negali daugintis bakterijos. Be to, šių gaminių paviršius šiltas ir įgaunantis aplinkos temperatūrą.  Gaminiai iš akrilinio dirbtinio akmens ilgai išliks nauji, o prireikus, paviršių galima atnaujinti. Iš daugelio rūšių pasirinkus akmens spalvą virtuvės ar vonios stalviršiui, plautuvės ir praustuvės taip pat pagaminamos iš tos pačios HANEX® medžiagos – taip yra išgaunamas interjero vientisumas.

Paspauskite  padidinti

Spalvų grupės ir struktūros:

 SOLO - vienspalvė.
 DUO - smulkiagrūdė.
 TRIO - stambiagrūdė.
 MAGIC - naujoviškos, ryškios spalvos, tarp jų – oranžinė, raudona, juoda.
 CUBIC, ARTIST’s - švelnesnės, elegantiškos spalvos ir struktūros, sukurtos labai didelių granulių pagrindu.
 BRIONNE - naujausia serija, pasižyminti skaidriomis granulėmis bei puikia natūralių akmenų ar techninių paviršių, tokių kaip betonas, imitavimo kokybe.

   

 

©