Įmonė AISTA veiklą Lietuvoje pradėjo 1992 metais. Pagrindinė įmonės veikla – nestandartinių, autorinių baldų, interjero detalių gamyba, projektavimas bei vidaus apdaila. Gaminame įvairių tipų kietuosius baldus fiziniams asmenims, įmonėms, viešosioms įstaigoms. Aukštą gaminių kokybę užtikrina kokybės valdymo sistema, modernūs austriški įrengimai, kokybiškos medžiagos ir furnitūra bei kvalifikuotų specialistų komanda. Šiandien įmonės produkcija yra pažįstama ir vertinama ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje rinkoje.

Įmonė AISTA viena iš pirmųjų Kazlų Rūdoje įgyvendino projektą PHARE 2000 ESS. Patirtis, kokybiški įrengimai bei gamybiniai pajėgumai leidžia įvykdyti didelės apimties užsakymus išlaikant aukštą kokybę. Šiandieną galime drąsiai teigti, kad baldus gaminame pagal naujausią technologiją ir iš naujausių aukščiausios kokybės medžiagų. O mūsų gaminamų baldų kainos yra visada palankios klientui, kadangi, gaminame baldus savo įrengimais, be tarpininkų.

Pagrindinės įmonės veiklos kryptys:

 ●  Nestandartinių korpusinių baldų privatiems bei visuomeniniams interjerams, specializuo­tiems poreikiams projektavimas, gamyba ir montavimas.
 Įvairios paskirties standartinių korpusinių baldų projektavimas, gamyba ir montavimas.
 Sieninių ir korpusinių spintų, drabužinių, pertvarų, naudojant aliumines arba plienines stumdomų durų sistemas projektavimas, gamyba ir montavimas.
 Interjero projektavimas, konsultavimas, įrengimas.
 Profesionalios kompleksinės būsto apdailos paslaugos – nuo standartinio iki individualaus interjero ir vidaus apdailos projekto kūrimo.

Mes garantuojame:

 Aukštą kokybę
 Modernų dizainą
 Konkurencingas kainas
 Išskirtinį dėmesį Jūsų poreikiams
 Nemokamą projektavimą ir sąmatą
 Racionalų ir estetišką erdvės panaudojimą
 Operatyvų ir savalaikį užsakymų įvykdymą
 Didelį baldinių plokščių, stumdomų durų sistemų ir užpildų, furnitūros asortimentą
 Garantinį ir po garantinį aptarnavimą

 

©